Základem Svatebního balíčku je DJ Wojki a kompletní technické vybavení na 8hod (více dle dohody) hudební produkce (nezapočítává se čas na vybalení a sbalení). Hudební produkce k tanci je dle Vašich požadavků předem domluvených. K dispozici je varianta nepřetržitého hraní, ale více se vždy osvědčilo hraní na etapy, kdy mají hosté prostor k oddechu, osvěžení a občerstvení. Dále balíček obsahuje profesionální ozvučení pro malý až velký prostor (např. i kapacita 300lidí) a samozřejmostí je moderní osvětlení, které navodí příjemnou atmosféru a dodá Vašemu Svatebnímu večírku tu správnou barevnost. Vždy rozhoduje velikost prostoru k využití. Vozím sebou bezdrátový mikrofon pro případ čtení svatebních přání, nebo soutěží. Pokud budete mít zároveň i kapelu, tak nebude problém, domluvit se na rozumném střídání a zachování plynulé hudební produkce.

Hudebně jsem zásoben veškerou známou hudební scénou. Od starých hitů až po nové aktuální singly. Hudbu nestahuji z uloz.to, youtube apod., dbám na kvalitní reprodukci. Mám České, Slovenské i zahraniční žánry. Pokud není ujednáno jinak, jakožto speciální hudební žánr, tak vybírám ze všech hudebních stylů dle chuti Vašich hostů.

Příklad hudebních stylů:

Taneční hity, Rock, Pop, Funky, CZ/SK hity, Oldies 60.-90.let, Roc’n’Roll, Swing, Salsa, Latino, Hip-Hop, R’n’B, Deep, House, EDM, Disco, D’n’B a mnoho dalších.

To vše je vždy projednáno předem na žádost novomanželů. Rovnou Vám odpovím i na otázku, na kterou se všichni ptají „Ano, mohu zahrát i pár dechovek pro ty nejstarší, aby byli také spokojeni.“

Vše projednáme u společné schůzky.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ