Svatební DJ Wojki

DJ Wojki - dj na party, svatební dj, dj show

DJ Wojki

Mám za sebou 15 let praxe, přes 150 odehraných svateb. Vedl jsem 2 hudební kluby, z toho 8let jsem jako promotér a provozní vypěstoval Music Club Majnl v Novém Jičíně, který si nesl jméno mezi TOP kluby Moravy. Hudba mě baví a nedovedl bych si představit život bez ní.

DJ na svatbu

Základem Svatebního balíčku je DJ Wojki a kompletní technické vybavení na 8hod (více dle dohody) hudební produkce (nezapočítává se čas na vybalení a sbalení).

Hudební produkce k tanci je dle Vašich požadavků předem domluvených. K dispozici je varianta nepřetržitého hraní, ale více se vždy osvědčilo hraní na etapy, kdy mají hosté prostor k oddechu, osvěžení a občerstvení. Dále balíček obsahuje profesionální ozvučení pro malý až velký prostor (např. i kapacita 300lidí) a samozřejmostí je moderní osvětlení, které navodí příjemnou atmosféru a dodá Vašemu Svatebnímu večírku tu správnou barevnost. Vždy rozhoduje velikost prostoru k využití.

Vozím s sebou bezdrátový mikrofon pro případ čtení svatebních přání, nebo soutěží. Pokud budete mít zároveň i kapelu, tak nebude problém domluvit se na rozumném střídání a zachování plynulé hudební produkce.

Hudebně jsem zásoben veškerou známou hudební scénou. Od starých hitů až po nové aktuální singly. Hudbu nestahuji z uloz.to, youtube apod., dbám na kvalitní reprodukci. Mám České, Slovenské i zahraniční žánry. Pokud není ujednáno jinak, jakožto speciální hudební žánr, tak vybírám ze všech hudebních stylů dle chuti Vašich hostů.

Jsem spíše taneční DJ, než pouštěč rockových skladeb nebo vytváření dojmů vesnické diskotéky.

Příklad hudebních stylů:

Taneční hity, House, EDM, Swing-house, Disco, D’n’B, Pop, Funky, Latino, Hip-Hop, R’n’B, Deep, Moombahton, Reggaeton, Salsa, CZ/SK hity, Oldies 60.-90.let, Roc’n’Roll, Rock a mnoho dalších.

To vše je vždy projednáno předem na žádost novomanželů. Rovnou Vám odpovím i na otázku, na kterou se všichni ptají „Ano, mohu zahrát i pár dechovek pro ty nejstarší, aby byli také spokojeni.“

Vše projednáme u společné schůzky.

Nezávazný poptávkový rezervační kalendář

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
- Dostupné
04
- Obsazeno
04
- Nepotvrzeno

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Call Now Button