DJ Wojki - logo

DJ na svatbu

Plánujete svatbu a hledáte hudbu?

Dj na svatbu - dj wojki - svatební dj
Dj na svatbu - dj wojki - svatební dj
DJ na svatbu exkluzivně pro Vás

DJ Wojki

Jako DJ na svatbu již jezdím přes 15 let, a mám za sebou více než 150 odehraných svateb v okolí měst Frýdek - Místek, Nový Jičín, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Havířov, Ostrava, Hranice, Rožnov pod Radhoštěm a další. Hudební zábavu pro lidi tvořím již od roku 2004.
Vedl jsem 2 hudební kluby, z toho 8let jsem jako promotér a provozní vypěstoval Music Club Majnl v Novém Jičíně, který si nesl jméno mezi TOP kluby Moravy. Hudba mě baví a nedovedl bych si představit život bez ní, proto nehraji jen v klubech, ale tvořím i hudební zábavu jako svatební DJ. Mám rád hudební pestrost a na svatbě se vždy hudebně vyřádím ve všech hudebních stylech.

DJ na svatbu

Základem Svatebního balíčku je DJ Wojki a kompletní technické vybavení od aparatury až po světelnou techniku na 8hod (více dle dohody) hudební produkce. (nezapočítává se čas na vybalení a sbalení).

Hudební produkce k tanci je dle Vašich požadavků předem domluvených, kdy mi můžete předat i playlist vašich oblíbených skladeb, které by na svatbě měly určitě zaznít. K dispozici je varianta nepřetržitého hraní, ale více se vždy osvědčilo hraní na etapy, kdy mají hosté prostor i k oddechu, osvěžení a občerstvení. Balíček Svatební DJ obsahuje profesionální ozvučení pro malý až velký prostor (např. i kapacita 300lidí) a samozřejmostí je moderní osvětlení, které navodí příjemnou atmosféru a dodá Vašemu Svatebnímu večírku tu správnou barevnost a pocit skvělé svatební párty. Vždy rozhoduje velikost prostoru k využití.

Jako DJ na svatbu s sebou vozím i bezdrátový mikrofon navíc, pro případ čtení svatebních přání, nebo soutěží. Pokud budete mít zároveň i kapelu, tak nebude problém domluvit se na rozumném střídání svatební dj vs. kapela a zachování tak plynulé hudební produkce.

Hudebně jsem zásoben veškerými známými skladbami ze vzpomínkové i nynější hudební scény. Od starých hitů 80. a 90. let až po nové aktuální singly. Hudbu nestahuji a ani nepoštím z uloz.to, youtube apod., dbám na kvalitní reprodukci a čistý zvuk. Mám České, Slovenské i zahraniční žánry. Pokud není ujednáno jinak, jakožto speciální hudební žánr, tak vybírám ze všech hudebních stylů dle chuti Vašich hostů a udržení zaplněného tanečního parketu.

Jsem spíše taneční svatební DJ, než pouštěč rockových skladeb nebo vytváření dojmů vesnické diskotéky. Dbám na rytmickou posloupnost a držím si profesionalitu. Vždy se snažím o maximální spokojenost svatebčanů. Samozřejmostí jsou i písničky na přání, kdy se snažím vyhovět všem ještě bytostně přítomným.

Kontaktujte mě

Telefonicky si vždy řekneme více, tak neváhejte a kontaktujte mě.. Je to zdarma a bez závazků.

Svatební DJ Wojki

Nezávazný poptávkový rezervační kalendář

Načítá se kalendář...
Powered by Booking Calendar
-
Dostupné
03
-
Obsazeno
03
-
Nepotvrzeno
Dj na svatbu - dj wojki - svatební dj
Dj na svatbu - dj wojki - svatební dj
Dj na svatbu - dj wojki - svatební dj

Svatba musí mít párty

Výběr hudebních stylů

Taneční hity, House, EDM, Swing-house, Disco, D’n’B, Pop, Funky, Latino, Hip-Hop, R’n’B, Deep, Moombahton, Reggaeton, Salsa, CZ/SK hity, Oldies 60.-90.let, Roc’n’Roll, Rock a mnoho dalších.

Hudební styly a požadavky svatebního DJ jsou vždy projednáno předem na žádost novomanželů. Rovnou Vám odpovím i na otázku, na kterou se všichni ptají "Ano, mohu zahrát i pár dechovek pro ty nejstarší, aby byli také spokojeni."

Vše můžeme projednat u společné schůzky, na kterou se už nyní těším.

Call Now Button