DJ Wojki
Biography

Dj wojki - edm skalky

DJ Wojki ze severní Moravy, vychovaný v muzikantské rodině, se přes mnoho hudebních nástrojů dostal k DJingu kolem roku 2000 jako pouštěč a lehký improvizér s efekty přes SW, poté si prošel své první začátky mixu na PC-DJ software od Native Instruments a dále jako menší producent a remixér. Poprvé na veřejnosti vystoupil v roce 2002, ale pouze jen jako DJ na plese.

Díky vlivům okolí poznal DJ Wojki Místecký klub Tazzmania, kde ho okouzlily rytmy taneční hudby a poprvé přivoněl ke gamofónům. To ho ovlivnilo natolik, že mezi lidi prorazil se svou taneční akcí. Od roku 2006 se jeho záliba stala i prací a tehdy jako jeden z mála vystoupil na scéně s remixovanou OLDIES party v rozmezí 60.-90. let, kde už tehdy projevil své city k hudbě pomocí CD players. Měl možnost jezdit po Moravě a části Čech s akcí Remix OLDIES Night ve spojení s kolegou a jeho Karaoke Párty,
nyní se zabývá různorodou hudbou, kterou do sebe vkládá nezapomenutelným a jedinečným mixem tak, aby pro Vás vznikl nezapomenutelný večer plný zábavy a radosti. Zatím se pro něj nenašel hudební styl, který by ho nějak omezil.
Několika letá zkušenost mu dodala možnost bavit obrovskou věkovou škálu lidí. Každý jeho večer má jiný nádech, protože každé publikum je jiné.
Rokem 2008 došlo k založení agentury FEST agency, s kterou různě podporoval a pomáhal zprostředkovat různé zábavy, svatby, oslavy, večírky, plesy, akce v clubech atd. Nyní jeho agentura nese jméno Wiki Agency a jeho možnosti se rozšířili i do zprostředkování reklamy, grafiky, cateringu, mobilních barů, hostesek, nebo Go-Go tanečnic.

DJ Wojki od roku 2008 působil jako VJ ve video-music clubu Koruna Nový Jičín, kde se zabýval videomixem videoklipů od 90tých let. Setkal se už skoro se všemi hudebními styly. Hudební styl u něj nehraje žádnou roli. Rád experimentuje s lidmi a snaží se je překvapit, třeba i hitem, který byl zapomenut, ba naopak rád ukáže že toto není vše a jeho nápady jsou neomezené a to dokazuje i nadšením z nových nápadů nebo zkrášlením hudby a přechodů efekty nebo bicími midi kontroléry.
Jako největší zkušenost s hudební zábavou pro veřejnost nejsou jen diskotéky, kluby, soukromé večírky, svatby atd., ale hlavně si považuje jako největším přínosem to, že byl hudebním produkčním ve dvou klubech po dobu 4 let a nyní působil 8 let jako provozní v jednom z plně fungujících klubů na Moravě a to Majnl Dance Hall – Nový Jičín, který se snažil od otevření držet v zájmu lidí, kteří se chtějí hudebně bavit jak už reprodukovanou hudbou, tak i koncerty.

Ve svém volném čase DJ Wojki zasahuje i do světa produkce pomocí klávesového kontroléru od firmy Novation, elektrické kytary, padů, samplů atd.
Věnuje se plně DJingu, produkci a agentážní činnosti ve směru promotérské činnosti a všemu kolem kultury.
Snaží se nezklamat, vyhovět požadavkům a vždy odcházet s klidným tepem.

Od roku 2019 doplnil svou show o elektronické bicí, kdy vytváří jedinečnost svého mixu doplněním bicích nebo různých jiných percusse nástrojů. Toto dodá vaši párty pořádnou energii a nebude to jen tak obyčejná noc. 

Rád dodám vašemu klubu nebo festivalu energii v mém podání jako klubový DJ nebo rozproudím zábavu na vaší svatbě jako váš svatební DJ.

DJ Wojki

Czech DJ

Call Now Button